Tovar

Všetko pre Váš priemysel

Na PK GROUP si môžete vyberať zo širokej ponuky koliesok pojazdových ktoré výrazne ušetria námahu pri práci a neoceniteľný, drahocenný čas. Pojazdové kolieska sú určené pre rôzne priemyselné prepravníky, no v našej ponuke nájdete skutočne širokú paletu pojazdových koliesok, a preto si môžete vyberať z viacerých typov týchto koliesok, pre ich použitie a teda určenie.

V ponuke nájdete:

– prístrojové kolieska

– kolesá s polyuretánovým behúňom

– antistatické kolieska

– nábytkové kolieska

– kolesá vhodné pre vysoké teploty

– transportné, priemyselné kolieska

– prístrojové hygienické kolieska

– kolieska s termoplastickou gumou

– nerezové kolesá

– polyamidové-silikónové kolieska

– nerezové kolieska

– kolieska s modrým behúňom

– samostatné kolesá

a v neposlednom rade tu môžete nájsť aj rôzne príslušenstvo pre kolieska, ako je napríklad smerové istenie pre kolieska, alebo rozperné vložky, nárazníky a mnoho iného.

náhradný diel

Na PK GROUP nájdete bohatý výber sortimentu a okrem pojazdových koliesok si tu môžete taktiež zakúpiť aj prepravky KLT. Jedná sa o veľmi kvalitné prepravky z plastu, ktoré sú pomerne veľmi často využívané v automobilovom priemysle. Je vhodné ich využívať napríklad pri styku s olejmi, tukmi a väčšine kyselín, používaných v auto-priemysle.

štyri kolieska

Tieto prepravky zabránia pretečeniu horeuvedených tekutín a zaistia ochranu okolitému prostrediu. Prepravky KLT sú vyrábané v modrej farbe a v rôznych rozmeroch. Majú hladné dno pre jednoduchšie čistenie a celkovú údržbu. Je možné na tieto prepravky zakúpiť aj ostatné súčasti ako je napríklad veko, či iné tesnenie a podobne. Napríklad pri prepravke RL-KLT 4280 určite oceníte jej rozmery. 400X300x280 mm sú rozmery, pri ktorých určite oceníte možnosť uloženia aj objemnejších predmetov a podobných súčastí. Samozrejme, je možné k tejto prepravke, rovnako tak ako aj k ostatným, zakúpiť plastové veko, ktorým dokonale uzatvoríte jej obsah. Pozrite si našu ponuku a vyberte si.