Spoločnosť

IBC kontajnery

IBC kontajner, ktorý slúži na prepravu a uskladnenie rôznych kvapalín si môžete zaobstarať vo viacerých veľkostiach. Štandardne používaný IBC kontajner v jednotlivých odvetviach je 1000 litrový, ktorý sa vyznačuje certifikovanými rozmermi 1200x1000x1160, ktoré sú vyjadrené v milimetroch. K základným častiam IBC kontajnera patrí vnútorná nádrž a vonkajší plášť. Ďalšou súčasťou IBC kontajnera je paleta, vďaka ktorej je možné ho bez potreby dvíhania prepraviť do skladu alebo iné požadované miesto. IBC kontajner má využitie v jednotlivých priemyselných odvetviach, počnúc potravinárskym, cez farmaceutický až po chemický priemysel. V IBC kontajneroch sa uskladňujú nielen nealkoholické a alkoholické nápoje, ktoré poznáme v gastro priemysle, ale aj lieky v tekutej forme, čiže rôzne kvapky a sirupy, ktoré si môžeme zakúpiť v lekárňach. Okrem toho sa IBC kontajnery využívajú aj na prepravu a uskladnenie benzínu, nafty či nebezpečných tekutých látok. V každom prípade ide o uskladnenie kvapalín.

preprava plastových kontajnerov

Rozmer IBC kontajnera Schoellerallibert, ktorý sa vyznačuje prvotriednou kvalitou, nájdete v popise jednotlivých produktov na našej internetovej stránke. Vyrábajú sa na základe presne stanovených postupov, pomocou moderných technológií a výsledok stojí za to. Vyrobené sú z recyklovateľného plastu. Vyberte si produkty, za ktorými stojí popredná značka, ktorá má svoje meno a miesto na trhu.

plastový kontajner

V ponuke nájdete aj 250 litrové kontajnery. V prípade, že potrebujete použiť kontajner menších rozmerov, určite si vyberiete. Pri kúpe kontajnera myslite na jeho rozmery a zároveň na to, aby ste ho bezpečne mohli premiestniť cez dvere určitých rozmerov. Zvážte smer, ktorým budete IBC kontajner presúvať a vyhnite sa možným problémom. Zvážte vaše potreby, rozhodnite sa pre potrebný IBC kontajner a nakupujte ešte dnes.

Cenová ponuka je súčasťou detailného popisu jednotlivých produktov, ku ktorým ponúkame aj potrebné príslušenstvo, ktoré si však môžete objednať aj samostatne, zvlášť.