Tovar

Skladacie prepravky pre vás

Potrebujete prepravky pre svoj tovar ako napríklad ovocie alebo zeleninu? V ponuke máme tie najlepšie presne pre vás. Naše skladacie prepravky značky Schoeller Allibert sú tie najkvalitnejšie na trhu. Ak si myslíte, že ich skladanie bude únavné a komplikované, tak ste na omyle. Nezáleží na to, či ste profesionálny skladateľ lego stavebníc alebo nie, naše skladacie prepravky značky Schoeller Allibert sú jednoduché na poskladanie. Zvládnete to aj zo zatvorenými očami a s jednou rukou za chrbtom. Sú vyrobené len z toho najkvalitnejšieho materiálu, ktorým je recyklovateľný plast.

zelená prepravka

Chránite tým prírodu okolo nás, ktorú je potrebné ochraňovať za akýchkoľvek podmienok. Šetríte časom, peniazmi a Zemou. Sme jednoducho perfektní vo všetkom. Preto ak aj vy chcete byť perfektní, tak si zakúpte naše úžasne výhodné skladacie prepravky značky Schoeller Allibert. Na výber máte z rôznych rozmerov od 400x300x240 až po 600x400x314. Sú prispôsobené na hocijakú situáciu, či už nehodu na cestách, nepriaznivý vplyv počasia, napadnutie hmyzom a tak ďalej. Naším heslom je BEZPEČNOSŤ, ÚSPORA, EFEKTIVITA. Všetky tieto veci vám zaručujeme.

sivomodrá prepravka

Vybrať si samozrejme viete aj zo rôznorodej palety farieb ako napríklad elegantná sivá, nebeská modrá, zelená ako stvorená v lese a mnoho ďalších. Sú maximálne hygienické, potvrdili to naši hygienici. Sú mimoriadne ľahké ako pierko, preprava je jednoduchá a bez nijakých problémov. Viete v nich prepraviť naozaj všeličo, od ovocia a zeleniny po záhradkársky tovar ako sú kvety, sadenice, malé stromčeky, kvetináče. Neváhajte už ani minútu a príďte si k nám pre svoju skladaciu prepravku vašich snov. https://www.joj.sk/tanec-snov/archiv/2015-04-26-tanec-snov-premiera Dokáže naozaj čokoľvek. Vaša peňaženka bude maximálne spokojná, pretože naše ceny sú veľmi výhodné a rozumné. Ak si ich nechcete zakúpiť, tak si ich viete vypožičať na určitú dobu a vrátite ich vtedy, keď ich už nebudete potrebovať.