Nezařazené

Novodobé očkovanie


·         Chrípke sa dá predísť niekoľkými spôsobmi. Buď tabletkami ktoré nezaberajú , vyležaním v posteli alebo očkovaním proti chrípke. Chrípka je veľmi nákazlivé choroba , a niekedy sa jej nedá predísť. Poďme ale späť na očkovanie. Ide o novodobú technológiu ktorá by mala zmeniť očkovanie pred bolestivými vpichmi.

 prevence očkováním


·         Vedcov trápili svetové čísla v očkovaní a zistili že ľudia sa nechcú očkovať aj vďaka tomu že sa boja ihiel. Preto vymysleli nový spôsob očkovania ktorý má potenciál na nepríjemné pichanie . Vedci porovnávali klasickú vakcínu z mikro obličkovou náplasťou. Náplasť obsahuje 100 pevných vo vode rozpustných ihličiek s vakcínou na chrípku. Keď si túto náplasť nalepíme na kožu , prebieha niekoľko minút sa rozpustia v koži a uvoľní sa vakcínu . Niečo podobné sa využíva aj v kozmetickom priemysle pri odstraňovaní vrások. Túto vzorku vyskúšali na niekoľkých respondentoch ktorý si túto vzorku nalepili sami, a zistili že vakcínu nemá žiadne vedľajšie účinky a dokonca je účinnejšia ako klasická ihla. Jediným problémom bude však že tejto novej metódy sa dočkáme až vtedy keď sa odskúša na viacerých respondentoch teda keď bude toto očkovanie funkčné bez vedľajších účinkov a bude populárna vo svete.

 dívka s chřipkou


·         Tak či tak ľudia by mali sa nechať očkovať aby predišli vážnej chrípke ktorá nás môže dostať do nepríjemnej situácie. Klasické vyležanie z či branie silných tabletiek nemusí byť vždy učíme. Každý prekonáva chrípku po svojom alebo inak . Ale klasické očakávanie je prvotná ochrana z pri ktorej  by sme mali predísť chrípkovému ochoreniu. Chrípku môžete dostať kedykoľvek a kdekoľvek. Všade sme ohrození a mali by sme sa brániť proti chrípke čo najskôr. Očkovanie uhlov trvá len niekoľko minút . Je to ako keby vás pichla včela. Menšie štipnutie a vakcínu máte v tele. Je to jednoduché a krátke očkovanie ktoré sa dá zvládnuť. Ak sa aj tak bojíte , nemusíte. Celá operácia prebieha za prítomnosti lekára ktorý pri vedľajšom hoteli účinkoch alebo problémoch ihneď zasiahne. Nenechajte chrípku aby vás porazila a zaočkujte sa. Miki.