Biznis

Masáž zvaná tantrická

Každý by mal mať nejaký druh ventilácie. Niečo, pri čom sa dokáže najlepšie uvoľniť, čo na neho z hľadiska potrebnej regenerácie pôsobí najlepšie. Nedá sa totiž stále iba pracovať a riešiť nejaké problémy. Človek potrebuje chvíľku aj pre seba a mať nejakú aktivitu, pri ktorej by si najlepšie odpočinul. Nemusíme tým myslieť priamo nejaké hobby, ale skôr určitú relaxačnú (ne)činnosť. Napríklad dobrú masáž.

Masáž chrbta

Ale od koho? Od kamarátky, od manželky, od susedky? Túto dilemu neriešte a zájdite rovno do masážneho salóna, kde sa o vás profesionálne postarajú. Tam už budú vedieť, čo s vami. A uprednostňujete v tomto smere ázijské masáže alebo nejakú našu klasiku? Alebo hľadáte predsa len niečo extra? V takom prípade pre vás máme zaujímavý tip, je ním tantrická masáž.

Viete o čo ide? Je vám trochu povedomá? Možno ste o nej čítali, počuli, alebo ste ju v tom lepšom prípade už stihli vyskúšať na vlastnom tele. V každom prípade ak vám je trochu známa tak viete, že sa dá priradiť k exotickému druhu erotickej masáže.

Nahá modelka

Je to ale rozdiel oproti nejakej platenej erotickej službe. V prípade tantry sa skutočne jedná o masáž a jej hlavnou náplňou je práca so sexuálnymi energiami. Sexualita je prirodzená súčasť každého z nás a aj táto súčasť si žiada svoju pozornosť. Nie vždy ale musíme vravieť o pohlavnom styku!

Tantra prináša uvoľnenie sexuálneho napätia a blokov, zároveň vzrušenie a originálny zážitok, ktorý sa v mnohých prípadoch zakončí záverom so šťastným koncom. Pri tejto masáži tantra masérka používa senzuálne dotyky, tie mieri na celé telo, ale extra pozornosť venuje najsilnejším erotogénnym zónam a oblastiam v centre pohlavných partií. Celý zážitok je o to zaujímavejší a intenzívnejší. Súčasťou masáže sú aj príjemné voňavé oleje a upokojujúca tantrická hudba. Samozrejmosťou sú súkromné a najmä čisté masážne priestory.