Tovar

Senzuálna masáž v Bratislave

Zmyselná masáž je typom masážnej praktiky, ktorý je zároveň i účinným spôsobom, ako vybudovať intimitu a hlbokú blízkosť s partnerom. Je určená hlavne pre dospelé osoby, ktoré chcú skúsiť niečo nové či vyriešiť isté vzťahové problémy. Hlavnou myšlienkou zmyselnej masáže je, že prostredníctvom dotyku si pár užije intímne spoločné chvíle, ktoré sa odlišujú od čohokoľvek čo predtým zažili. Jedna z dvojice je darca dotykov a energie, a druhá osoba je príjemca, ktorý relaxuje. Ak teda jedinec nemá partnera alebo chce túto skúsenosť podstúpiť sám, darcom sa stáva vyškolený masér, ktorému pred masážou klient vysvetlí, aké sú jeho očakávania, a čo konkrétne si z tejto masáže chce odniesť.

Senzuálna masáž

Avšak, limity, ktoré platia pri profesionálnej masáži, neplatia pre zmyselnú masáž. To znamená, že sa nemusíte obávať zakrývania alebo vyhýbania sa intímnym oblastiam, ako sú vnútorné stehná alebo prsia. Masáž vykonávaná profesionálom sa deje v prostredí, ktoré je klientovi najpohodlnejšie a najpríjemnejšie, a v ktorom môže dôjsť k splnení očakávaní klienta.

Senzuálna masáž

Senzuálna masáž Bratislava prináša so sebou mnoho výhod, týkajúcich sa tela i mysle. Kľúčovými charakteristikami sú intimita, relaxácia a únik z momentálneho, čiže reality. To všetko je pre jednotlivca mimoriadne dôležité a prospešné, najmä v dobe, kedy sa často zabúda na duchovno a psychiku, a sústreďuje sa hlavne na kariéru a prácu. Často sa stáva, že absolvovanie tejto masáže pomáha jednotlivcom a celkovo párom pri prekonávaní emocionálnych prekážok, tráum a komplexov vyplývajúcich z minulosti. Práve intimita, ktorú si táto masáž vyžaduje spôsobí, že skúsenosť s ňou má omnoho väčší vplyv a dopad na život klienta, či sa to týka prekonávania nepríjemnej skúsenosti či rozvoja charakteru alebo posilnenia vzťahu. Mnoho ľudí vyhľadáva túto skúsenosť práve za cieľom jej terapeutických účinkov.