Tovar

Zdravá matcha

Rôzne prísne diéty nikdy k ničomu dobrému neviedli. Skúste radšej zaradiť do svojho jedálnička zdravé potraviny, ktoré sú prospešné pre vaše telo.

Populárna matcha.

Matcha alebo aj mletý čaj je produkt, ktorý v sebe ukrýva množstvo vitamínom a je výborný aj pri redukcii váhy. Je zelenkastej farby a sladko horskej chuti. Práve farba a konzistencia nie je pre niektorých príjemná a preto sa tejto zdravej bio potraviny častokrát stránime.

matcha latte

Populárny matcha čaj.

Matcha v podobe bežného zalievaného čaju je najčastejšia forma konzumácie. Matcha prášok stačí zaliať teplou vodou a môžeme piť. Pokiaľ vám však takýto čaj nechutí vyskúšajte vegan matcha latte. Matcha latte si môžeme pripraviť na teplý spôsob, kedy matchu zalejeme horúcim mliekom. Môžeme si pripraviť aj latte zo studeného mlieka na studený spôsob.

Výhody matchy.

Matcha je superpotravina, ktorá je plná antioxidantov a vitamínov. Pri jej pravidelnom pití sa budete cítiť zdravší a taktiež vám priaznivo pomôže s trávením. Pije sa aj ako náhrada kávy pri redukcii váhy. Matcha čaju by ste sa rozhodne nemali strániť a pri príprave Matcha latte môže byť jej konzumácia aj chutná.

Zelený matcha prášok môžete konzumovať v podobe matcha latte, matcha čaju, ale kľudne si môžete lyžičku matcha prášku primiešať aj do vášho každodenného smoothie. Každodenná dávka prírodného zeleného čaju matcha zmení vaše zdravie už za pár dní. Pravidelné užívanie matchy dokáže s vašim zdravím zázraky.

matcha latte

Kde sa dá kúpiť matcha čaj?

Pri výbere prírodných potravín by ste mali byť opatrný. Nie každý produkt, na ktorom je napísané bio je skutočne taký zdravý. Pri výbere bio produktov navštívte stránku totalvital.sk a pozrite si aktuálnu ponuku bio, prírodných produktov pre vaše telo. Na to, aby ste sa cítili lepšie a urobili niečo pre svoje zdravie, stačí pravidelné užívanie matcha čaju či matcha latte.