Tovar

Uvoľňujúci relaxačný zážitok- tantra

Boľavý chrbát, stres, nervozita, starosti a problémy každodenného života trápia naozaj mnohých z nás. Je preto potrebné, aby sme si pravidelne dopriali čas len pre seba a oddýchli si od všetkého, čo nás ťaží. Skvelým prostriedkom účinnej a príjemnej relaxácie je tantrická senzuálna masáž, ktorá sa najmä v posledných rokoch u nás teší veľkej obľube. Jej pôvod však siaha až do starovekých východných kultúr, kde si ľudia vychutnávali jej účinky najmä počas náboženských rituálov a praktík. Tantra je masáž typická pre hinduizmus a budhizmus, náboženstvá, ktoré si veľmi cenia harmóniu duše i tela a celkovú pohodu človeka. Nie je preto náhodou, že tantra cieli práve tam. Na vaše psychické i fyzické uvoľnenie a relaxáciu.

masážny olej

Tantrické masáže v Magic Tantra sú vám k dispozícii vždy, keď máte chuť poriadne sa odreagovať a prísť na iné myšlienky. Nechajte sa rozmaznávať teplými dotykmi nahej masérky, príjemnými aromatickými masážnymi olejmi a relaxačnou hudbou v pozadí. Vyberte si z bohatej ponuky tantrických masáží, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj skúsenejších klientov. Kúzlo tantrickej masáže spočíva v úplnej nahote, ktorá poriadne preverí vašu schopnosť udržať svoju vášeň na uzde. Masírované sú všetky časti vášho tela vrátane citlivých intímnych partií. Práve masáž v týchto oblastiach prináša nečakané a hlboké potešenie a slasť. Neváhajte a vyskúšajte tento jedinečný rituál na vlastnej koži a uvidíte, že nebudete ľutovať.

tantra masáž

Kompletnú ponuku masáží aj s popismi a cenníkom, ako aj mnohé ďalšie užitočné informácie nájdete na internetovej stránke salóna. Rezerváciu si vytvoríte jednoducho telefonicky alebo prostredníctvom online objednávkového formulára.
Urobte pre zdravie svojho tela i duše niečo extra už dnes, objednajte sa na svoj jedinečný masážny tantra rituál.