Tovar

Špecialista na pojazdové kolieska – PK group

Pojazdové kolieska sa používajú na mnohé rôznorodé účely. Slúžia na to, aby sa dané predmety alebo prístroje dali pohodlne presúvať a to práve prostredníctvom koliesok. Tak, aby kolieska vydržali požadovanú záťaž musia byť kvalitné a použité na správny účel, na ktorý sú aj skonštruované. Každé kolieska majú teda svoje parametra a aj účel, na čo sa majú namontovať, resp. použiť. kolieska – pojazdové môžu teda byť rôzne. Snáď najznámejšie sú nábytkové, ktoré sa montujú na spodok niektorých kúskov nábytku, aby sa dali pohodlne presúvať z miesta na miesto.

prepravka

Napríklad niektoré nočné stolíky, úzke komody, zásuvky, malé skrinky a podobne. Ďalej môžeme spomenúť pojazdové kolieska určené na prístroje alebo priemyselné kolieska, ktoré by mali udržať už väčšiu záťaž a mať teda aj väčšiu nosnosť. Jednoducho každé kolieska sú trochu iné, majú iné vlastnosti a materiály, z ktorých sú vyrobené (napríklad antistatické kolieska). Pokiaľ by ste sa nevedeli rozhodnúť, ktoré sú pre vás a vás účel tie správne, pokojne kontaktujte PK group a informujte sa na podrobnosti, určite vám radi zo svojej mnohoročnej skúsenosti poradia.

kolieska

Kolieska môžete pohodlne prepravovať dodávať alebo skladovať v KLT prepravkách. Okrem predaja koliesok sa spoločnosť PK group zaoberá aj predajom KLT prepraviek. Kvalitné prepravky sú súčasťou takmer v každom priemysle. Tieto prepravky – KLT sú určené napríklad aj pre automobilový priemysel a mnohé malé i väčšie súčiastky, ktoré sa vo výrobe dielov a automobilov používajú. KLT prepravky majú hladké dno a vydržia veľkú zaťaž a to aj teplotnú. Dajú sa teda výborne využívať v každej výrobe, preprave, priemysle a kde vlastne nie. KLT sú veľmi používané a praktické. Praktické veko a možnosť uzatvárania ešte lepšie zvyšujú možnosti využívanie prepraviek. Dokonca majú aj otvory na vývod vody a podobné detaily.