Tovar

Relax pre celé telo

Naše telo pre nás neustále pracuje dvadsaťštyri hodín denne po celý náš život. Občas mu dávame poriadne zabrať a z tohto dôvodu by sme sa mali naučiť ho aj adekvátne odmeniť. Je hneď niekoľko spôsobov ako to urobiť a dopriať mu tak oddych, ktorý si zaslúži. Tantra masáž je typom masáže, ktorá nedokáže len telo dostať do bodu maximálneho uvoľnenia ale zároveň je aj určená na to aby sme vypli svoju myseľ a nechali myšlienky voľne plynúť. Pre niekoho sa môže zdať nemožné doslova vypnúť prúd svojich myšlienok a zároveň nechať svoje telo do bodu absolútnej relaxácie a prijímať len pozitívnu energiu, ktorú dostaneme. Táto masáž je špeciálna po mnohých stránkach a jednou z nich je výber maséra, ktorý musí pre vykonávanie tantrických masáží spĺňať niekoľko predpokladov a byť zručný v tejto práci.

masáž

Masér by mal v prvom rade sám vypúšťať len pozitívnu energiu, ktorá sa ľahko prenesie aj na klienta a zaisťuje mu tak pocit bezpečia a maximálneho pokoja. Prostredie, v ktorom sa masáž vykonáva by tiež malo evokovať len príjemné pocity bezpečia a pokoja. Keď sa nachádzame v príjemnom prostredí je pre naše telo aj myseľ ľahšie sa uvoľniť a vnímať len zmyselné dotyky od nášho maséra. Pre pánov sú tu samozrejme na výber aj sympatické masérky, ktorých dotyky budete na svojom tele cítiť ešte nejaký čas po skončení masáže.

potešenie

Tantra masáž je dnes vyhľadávanou najmä vďaka preukázateľným pozitívnym účinkom ako pre telo, tak aj pre našu myseľ. Neustály, každodenný stres môže negatívne vplývať na naše fungovanie a preto je dôležité nájsť si aj chvíľku pre seba, ktorú môžete využiť aj týmto spôsobom. Objednajte sa aj Vy k nám a nechajte sa uniesť pocitmi vzrušenia z niečoho nového. Svoje rozhodnutie pre absolvovanie tantrickej masáže nebudete ľutovať a sme si istí, že sa k nám po kvalitne vykonanú masáž vrátite aj opätovne.