Nezařazené

Párty s mierou

Na svete neexistuje nikto kto by sa nechcel zabávať, možno zopár jedincov, ktorý sú najradšej sami a v pohodlí domova. No my ostatní milujeme zábavu v akejkoľvek forme. Či už je to nejaká veľká párty alebo len posedenie s priateľmi, kde si zahráme rôzne hry a čo to popijeme. No každá párty má aj svoje muchy. Hlavne tie nasledujúce rána. Po prehýrenej noci plnej zábavy, alkoholu, tanca, smiechu sa ráno cítime akoby sme boli celú noc na púšti. Trápi nás nehasnúci smäd, bolesti hlavy alebo aj napínanie či dokonca aj zvracanie. Niekto to prežíva lepšie, no iný zas preležia aj dva dni, kým sa vrátia späť do formy.

konfety

Máme pre vás zopár tipov ako po párty „neumierať“. V prvom rade nepite. Je to síce ťažké pre niektorých ľudí, ktorí sa bez alkoholu nevedia zabaviť no vždy sa dá zabaviť aj bez alkoholu, stačí mať len dobrú náladu a netreba sa nechať ničím rozhodiť. Ak sa však neviete premôcť a bez alkoholu sa neviete vôbec zabávať, tak aspoň dodržujte pravidlá pri pití alkoholu. Nikdy nemiešajte alkohol, vždy pite len jeden druh. Taktiež nezabúdajte na dostatočné zapíjanie tvrdého alkoholu a v neposlednom rade vypite pol litra čistej vody pred tým ako pôjdete spať.

kapela

To všetko vám pomôže pri tom aby ste sa ráno necítili až tak zle. Avšak jediným pravidlom, ktoré vám na sto percent pomôže je nepiť, respektíve piť s mierou. Vtedy si nespravíte zbytočnú hanbu váľaním sa po zemi, spaním na stole či hrozným tancovaním. Je dôležité nájsť mieru, s ktorou sa budete zabávať, ak si dáte len trošku alkoholu do nálady tak to bude najlepšie. Dostatočne sa zabavíte, nespravíte si hanbu a na ďalší deň sa budete cítiť ako rybička. Alkohol je v malom množstve a sporadickom požívaní pre človeka prospešný, no nadmerné užívanie je doslova toxické, tak na to myslite.