Tovar

Objavujte s tantrou zmysel toho všetkého

Zamysleli ste niekedy, ale naozaj do hĺbky, nad zmyslom vašej existencie? Prečo ste tu, kto vlastne ste, čo bude po živote vo vašom tele, kam odchádza nesmrteľná duša, aké má možnosti, akú inkarnáciu si vyberá, a ako sa vlastne definuje slobodná vôľa? Na tieto otázky, čo si budete klásť, si môžete sami sebe odpovedať pri tantrickej masáži. Tá sa samozrejme zameriava na sexuálnu energiu, ale jej súčasťou je aj zdieľanie s okolím a pochopenie pravej podstaty toho všetkého. Keď na tantre pochopíte, že ste nesmrteľná bytosť, ktorá môže všetko, že neexistuje nič, čo by ste nemohli, a že slobodná vôľa je úplne základný princíp voľby, potom vám bude aj jasné, že všetko je len láska a múdrosť, ktorá nemá žiadne hranice.

tantrické masáže

Že sa tak ľudia ale nesprávajú? Áno, väčšina nie, pretože si to zatiaľ neuvedomujú, majú tieto informácie vo vnútri svojho „ja“ zablokované, a je len na nich, aby začali chcieť veci meniť a dozvedať sa ďalšie súvislosti. Hovorí sa, že ak je žiak pripravený, učiteľ je vždy nablízku. Vždy. A že vesmírne (Božie) zákony fungujú úplne bez chýb. Keby nefungovali, neboli by sme tu, planéta by sa nemohla otáčať ani okolo osi, ani okolo Slnka, v atómoch by neobiehali elektróny okolo protónového jadra, skrátka všetko by sa totálne zrútilo do existenciálnej samovraždy.

masážny salón

Musí to všetko mať nejaký zmysel, a skutočne má. Je ním neustály nekonečný vývoj smerom k „lepšiemu ja“, a nekonečné zdieľanie radosti z tohto procesu. Keď to zjednodušíme, potom sme dokonalé bytosti, ktoré môžu skutočne byť všetkým, čím chcú byť, a môžu tým byť treba naveky.

Z tantrickej masáže Tantra Diamond sa potom môžete domov vracať ako vymenený, a podobne to môže prežívať aj masérka, pretože na ňu prenášate svoje myšlienky a svoju energiu. A aj keď tú svoju radosť dotiahnete až do orgazmu, a možno aj niekoľkých orgazmov, zistíte, že orgazmus je tou najkrajšou, a hlavne prirodzenou radosťou, ktorú si môžete priať.