Tovar

Erotická masáž napomáha k pochopeniu zmyslu života

Aký je vlastne zmysel života? Zamysleli ste sa niekedy nad tým? A viete, že mnoho ľudí túto najhlbšiu filozofickú otázku neustále odkladá a nechce sa s ňou konfrontovať, pretože je príliš ťažké sa na ňu sústrediť a sami sebe odpovedať? Erotická masáž vám pomôže nájsť pokoj a začať skúmať, prečo tu vlastne sme, aký je náš cieľ a zámer, a aký to všetko má zmysel.

masážny olej

Pokojná myseľ – životný zmysel je pokojná myseľ, dokonca sa to aj rýmuje. Touto vetou je povedané všetko, a pokiaľ tomu príliš nerozumiete, potom toto tvrdenie trochu viac rozvinieme. Erotická masáž vám pomôže upokojiť myseľ tak, aby ste boli schopní zotrvať pri sebe samom a sústredili sa na blažený pocit tu a teraz. Zmyslom života je totiž byť a existovať na veky v rozpoložení, aké si zvolíme, a čo sa nám páči. Zmyslom života je teda onen večne prítomný okamih, ktorý sa neustále mení, a to je aj princíp celej evolúcie. Evolučný vývoj je len zmena prítomného okamihu a čas, to je len umelo vyvolaný jav, ktorý nie je lineárny, pretože v skutočnosti neplynie, ale neustále je (tu a teraz). Kto toto pochopí, naučí sa cestovať v čase do inej sekvencie prítomného okamihu, a prípadne aj meniť svoju minulosť aj budúcnosť.

relativita času

Rozkoš – erotická masáž uvoľňuje sexuálnu energiu a tá práve so zmyslom života súvisí veľmi úzko. V skutočnosti je pravým zmyslom života hlboká vnútorná radosť, a niektorí ľudia dokonca prežívajú orgazmus aj bez pohlavného styku. Erotická masáž navodí hlboko pokojnú myseľ a zároveň rozkoš, tým pádom sa prepoja oba aspekty zmyslu života – radosť z nesmrteľného bytia tu a teraz, a to je jedným z najväčších darov týchto masérskych úkonov. Pokiaľ si to masérka plne uvedomuje, je to veľká výhra. Každopádne neočakávajte od erotickej masáže žiadny mechanický sex so zasúvaním údu do pošvy, ale využite túto príležitosť na lepšie sebapoznávanie, aby ste odhodili zbytočné starosti a radovali sa z prítomného okamihu.