Spoločnosť

Pod kuchynskou linkou budú pásiky nenápadné, ale efektívne

Ak hľadáte variabilný a kvalitný typ osvetlenia, stavte na LED pásiky, ktoré sa stali ťahúňmi medzi modernými svietidlami, vyrobenými LED technológiou. Dajú sa využiť v každom priestore, ich jednoduché a rýchle nainštalovanie z nich robí populárny typ osvetlenia v každom, nielen komerčnom priestore. Vďaka ich tvaru nám umožňujú umiestniť ich aj do doposiaľ nedostupných miest, kde sme si s klasickými svietidlami nevedeli poradiť.

LED pásik v teplej bielej farbe

LED pásiky sú predovšetkým určené na dekoratívne či náladové osvetlenie, ale práve vďaka výkonu a typu je možné využívať ich aj ako hlavný zdroj svetla. Pásiky majú už vo svojom názve uvedený tvar, v akom sa vyrábajú, a práve on môže za to, že ich dokážeme prilepiť napríklad na rám zrkadla, obrazu, pod poličku či do vitríny alebo na osvetlenie kuchynskej linky. Gazdinky určite ocenia osvetlenie kuchynskej linky praktickosť svetla, ktoré prinesie LED pásik nalepený pod kuchynskou linkou a osvetlí tak priestor, kde potrebujú pripraviť stravu pre svojich najbližších.

Pri inštalácii pásikov sa nemusíme trápiť kam umiestniť vypínač, pretože všetky sa ovládajú diaľkovým ovládačom, ním sa zapnú, vypnú a zmeníte aj intenzitu svetla podľa potreby. V predajniach vám ponúknu pásiky v kategóriách podľa typu SMD diód, farebnosti a tiež 12V a 24V. Biely odtieň môže byť teplý, studený a neutrálny, ale nemusíte sa rozhodnúť iba pre jeden z nich, systém DUAL-WHITE umožní pomocou diaľkového ovládača nastaviť si plynulý prechod medzi jednotlivými odtieňmi bielej farby.

Priestor osvetlený rozličnými odtieňmi

Biela farba je fajn, no trocha farebnosti v interiéri určite poteší každého, a to je možné, ak si zakúpite RGB a RGB-W LED pásiky, ktoré pokynom ovládača namixujú rozličné farebné spektrum, zaujímavé efekty či prechody z jednej farby do druhej. LED pásiky sa pod kuchynskú linku prichytia obojstrannou lepiacou páskou na ich zadnej strane. Budú tak osvetľovať ten priestor, ktorý si určíte, ale nebudú pritom rušiť celkový dizajn interiéru.