Tovar

Kozmetika pre mastnú pleť

Správny výber pleťovej kozmetiky vám môže dať niekedy poriadne zabrať. Nie vždy nám hneď všetko sadne a vy by ste mali vyberať produkty najmä vzhľadom na typ vašej pleti. Pleť na tvári je veľmi náročná na starostlivosť. Denne je vystavovaná množstvu nepriaznivých podmienok ako je nebezpečné priame slnečné žiarenie, ale aj vietor a chlad. Možno pre vás nepodstatná záležitosť, ale aj prach v ovzduší sa dostáva do našich pórov a znižuje kvalitu pleti. Práve preto je starostlivosť o pleť a výber vhodných, kvalitných produktov nevyhnutnosťou.

pleť

Aký máte typ pleti?

Len málo žien sa pýši bezproblémovou pleťou. Niektoré majú suchú pleť a ekzém či suché fľaky im znepríjemňujú život. No väčšina populácie bojuje s mastnou pleťou. A to nielen v tínedžerskom období, keď nás trápia hormonálne zmeny. Mastný typ pokožky je normálnym typom aj vo vyššom veku. Častokrát sa prejavuje lesklou pokožkou, upchatými pórmi a následnou tvorbou akné. Vzhľadom na zvýšenú tvorbu mazu sa snažíme pleť vysušiť a zbaviť nečistôt. No málokto vie, že aj mastná pleť potrebuje hydratáciu a správne zvolené hydratačné produkty, ktoré pleť hydratujú, ale neupchávajú póry.

krém

Značka pleťovej kozmetiky DR. Nona.

Výbornou značkou pleťovej kozmetiky, ktorá účinne bojuje s mastnou pleťou je DR. Nona. Hlavným produktom každého typu pleti musí byť krém. Najlepšie je rozlišovať denný hydratačný krém a nočný regeneračný krém. Počas dňa by mala byť hlavnou úlohou krému práve ochrana pleti a počas noci, kedy je pleť odmaľovaná a oddychuje je výborný čas na jej regeneráciu. Aj vás trápi mastná pleť a neviete už čo by ste vyskúšali? Navštívte internetovú stránku nutrifit.sk a prezrite si aktuálnu ponuku produktov, ktoré účinne bojujú s mastnou pleťou, dodávajú jej potrebnú hydratáciu a liečia tým akné. Navštívte stránku nutrifit.sk ešte dnes. Ak vás trápi mastná pleť Nutrifit.sk vám pomôže.