Tovar

Doprajte si senzuálnu masáž v Bratislave

Stres, únava a zdravotné problémy trápia mnohých z nás. Je preto dôležité vedieť si vyhradiť čas len pre seba a dopriať si zaslúžený relax a oddych. Vynikajúcim prostriedkom je aj netradičná senzuálna tantrická masáž, ktorú si dnes môžete vychutnať aj v našich končinách v mnohých profesionálnych masážnych štúdiách. Príďte vyskúšať senzuálnu masáž v Bratislave v salóne Bratislava Tantra.

relaxačný masážny olej

Tento druh masáže je špecifický nahotou. Počas celého procesu je ako masérka, tak klient či klienta v úplnej nahote. Čaro a priaznivé účinky na ľudskom tele poznali už staroveké východné kultúry. Tantru využívali vo svojich praktikách náboženstvá, konkrétne hinduizmus a budhizmus. V posledných rokoch sa teší veľkej obľube aj v našich končinách a získava si čoraz viac priaznivcov. No povedzme si otvorene, nie je sa čomu čudovať.

Celý proces tantry začína po príchode do salóna úvodnou očistnou sprchou či kúpeľom, po ktorom nasleduje rituál Namaste. Pri ňom je priestor na hlbšie spoznanie klienta a masérky, na nadviazanie hlbšieho spojenia a prepojenia, no predovšetkým prehĺbenie dôvery, ktorá je pri tejto masáži kľúčová. Samotná masáž je sprevádzaná príjemnou atmosférou horiacich sviečok a príjemnou hudbou. Používajú sa tiež aromatické masážne oleje, ktoré perfektne prebudia všetky vaše zmysly. Nechajte sa rozmaznávať hrejivými dotykmi masérky po celom vašom tele, vrátane citlivých intímnych partií. Preverte svoju schopnosť vydržať a obklopte sa vášňou, rozkošou a vzrušením.

tantra masáž

V ponuke nájdete viacero rôznych druhov masáží, z ktorých si vyberie ako začiatočník, tak skúsený používateľ. Na internetovej stránke salóna nájdete množstvo užitočných informácií, no i recenzie spokojných zákazníkov. urobte pre svoje zdravie niečo viac ešte dnes a objednajte sa na relaxačnú tantrickú senzuálnu masáž. Urobíte https://style.hnonline.sk/gastro/546835-vybornu-kavu-si-urobite-aj-doma-bez-kavovaru tak jednoducho telefonicky, alebo prostredníctvom online objednávkového systému.