Nezařazené

Masáž s priaznivými účinkami

Už ste niekedy počuli o Magic Tantre? Je to salón so zameraním na tantrické masáže v Bratislave na Ventúrskej ulici. O tantrickej masáži alebo jej druhoch ste už dozaista počuli, avšak s najväčšou pravdepodobnosťou nie v dobrom slova zmysle. Tantrizmus je spoločnosťou odsudzovaný, pretože si jeho skutočné poslanie drvivá väčšina ľudí vysvetľuje nesprávne, a to tak, že tantrické masáže berú ako nejaký typ poskytovania sexuálnych služieb podobne ako vo verejných domoch, a to len z toho dôvodu, že tantrizmus – indické, tisícky rokov staré náboženstvo, vyznáva ľudskú nahotu a otvorene o nej rozpráva ako o prirodzenosti, ktorá nám bola daná už pri našom narodení.

masáž

Je pravda, že počas tantrickej masáže sú obe strany – klient i masérka nahí, avšak v prípade, že to zákazníkovi nie je príjemné, hanbí sa alebo je len proste plachej povahy a masáže podobného typu sa nikdy nezúčastnil, môže si na sebe ponechať spodné priadlo. Pri tantrickej masáži ide totiž predovšetkým o pohodlie zákazníka, ktorému sa masérka prispôsobuje. Čo sa týka masážneho salóna Magic Tatra, v ponuke má množstvo zaujímavých druhov tantrických, senzuálnych či párových masáží.

masáž

Kým párová masáž je určená pre dvojice, ktoré chcú prikrášliť a spestriť svoj sexuálny život, senzuálna masáž je určená pre jednotlivcov, ktorí prahnú po intenzívnej masáži pohlavného orgánu s pozornosťou hlavne na stimuláciu prostaty. Nielenže tým zákazník dosiahne opakované vyvrcholenie, taktiež nejeden lekársky výskum dokázal, že práve masáž prostaty pomáha znižovať možnosť vzniku ochorení prostaty. Masérky v tomto salóne sa Vám v rámci Senzual Tantra môžu venovať šesťdesiat, deväťdesiat alebo stodvadsať minút, pričom cena sa odvíja práve od dĺžky trvania. Môže byť 210 eur, 230 eur alebo 250 eur. Neváhajte už ani minútu a rezervujte si svoju masáž!